Niezależnie od tego czy nadzorują Państwo firmę bądź inną działalność gospodarczą, bądź są osobami prywatnymi – pożyczkę pod zastaw domu mogą uzyskać u nas bez podawania zaświadczeń z ZUS i Urzędu Skarbowego. Nie żądamy również podania danych na jakie cele zostaną przekazane wypożyczone pieniądze – zapewniamy zupełną dyskrecję i sumienny profesjonalizm. Decyzję o nadaniu pożyczki dostaną Państwo w trakcie doby od złożenia wniosku. Oprocentowanie spłaty kredytu może wynieść już 1,7% w skali miesiąca od całej sumy pożyczki (brutto). Okres trwania umowy omawiany jest z każdym klientem osobno, domyślnie natomiast może on trwać od 6 do 24 miesięcy.

Pożyczka hipoteczna na dom.


Kredyty pod zastaw ruchomości
Jeżeli chcesz zaciągnąć kredyt pod zastaw takich ruchomości jak samochód, maszyn rolnych, sprzętu budowlanego, jachtu czy papierów wartościowych - sprawdź jakie warunki stawia nasze przedsiębiorstwo finansowe.
Kredyt pod zastaw działki
To idealna forma odzyskania płynności finansowej. Przkonaj się jakie warunki oferujemy i jakich dokumentów żądamy, żeby uzyskać kredyt pod zastaw posesji bez BIK.
Kredyt pod zastaw mieszkania
To doskonała forma zyskania płynności finansowej. Przekonaj się jakie warunki oferujemy i jakich dokumentów wymagamy, by otrzymać kredyt pod zastaw posesji bez BIK.
Kredyt pod zastaw domu
Gwarantujemy bardzo rzetelne warunki zawiązania umowy pożyczki pod zastaw domu. Nawet do 50% wartości nieruchomości - zachęcamy do zapoznania się z ofertą.